تبلیغات
ALONE PHOENIX - تبلیغ کمپانی صهیونیستی در رسانه ملی
تــنـــهـــا
بـلاگــــــآرشـیــومـوضـوعـات بلاگـــــآخـریـن پـستـهـاسایـر پـسـت هاسایـت های مفـیـد وکـاربـردینـویـسـنــده
نــظـــرسـنـجــیآمــار بلاگـــــAdmin Logo

به گزارش برنا دو شب پیش در یکی از تبلیغات تلویزیونی وعده سفری به برندگان قرعه کشی یک محصول داده شد که جای بسی تامل داشت و خبر از عدم نظارت مسوولان بر روی محتوای پیام‌های بازرگانی می داد. 

در این تبلیغ که مربوط به یکی از پرفروش‌ترین محصولات غذایی است وعده داده می‌شود هر ماه دو خانواده 4 نفره ایرانی در صورت برنده شدن در این مسابقه نوروز 91 را در سرزمین زیبا و رویایی دیزنی‌لند پاریس! سپری خواهند کرد. 

نکته قابل تامل این تبلیغ این است که یکی از شخصیت‌های کارتونی مربوط به شرکت والت دیزنی‌ نیز با در دست داشتن محصول، مخاطبان را به خرید محصول و افزایش شانس سفر رویایی به دیزنی‌لند ترغیب می‌کند این تبلیغ در حالی در صدا و سیما بصورت آشکار و واضح بیان می‌شود که کمپانی والت دیزنی شرکتی صهیونیستی است و در راستای اهداف صهیونیست‌ها فعالیت می‌کند. 

نمادشناسی این کمپانی نشان می‌دهد این کمپانی در سال ۱۹۳۰ به کمک شرکت کلمبیا پیکچرز موفق به عرضه تلویزیونی کارتون میکی موس شد که در نوع خود کاری بسیار جدید و عوام پسند بود. این کارتون پر سروصدا که خیلی معمولی به نظر می‌رسید، پس از گذشت یک دهه منادی تفکر ماسونی برای مردم دنیا به شکل نا محسوس بود . استفاده از چند نماد از قبیل لباس لوژها که بر تن شخصیت اصلی داستان بود و همینطور دستکش سفید که نمادی دیگر به شمار می‌آمد. 

براساس تحقیقات صورت گرفته در یک موسسه پژوهش خانواده در آمریکا اعلام شده است : بسیاری از خانواده های معتقد به اخلاق آمریکایی در طول سالهای گذشته شبکه دیزنی را از تلویزیون کابلی خود حذف کرده‌اند ، این خانواده‌ها اعلام کرده‌اند که معتقدند شرکت دیزنی با استفاده از شیوه‌های حرکت از سنت به مدرنیته ، ارزش‌های خانوادگی را از بین برده و این شرکت صهیونیستی مروج ایدئولوژیهای غیر اخلاقی است ... 

حال جای سوال است که چطور سفر به مکانی تفریحی که تمام پایه و اساسش برمبنای تفکر کمپانی والت دیزنی طراحی شده است در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایرانی با چنین آب و تابی از آن تعریف و تمجید می شود و از مخاطبان ایرانی و بخصوص از کودکان می‌خواهند که حتما برای سفر به این مکان تفریحی در قرعه کشی شرکت کنند تا شاید برنده خوش شانس سفر به دیزلی‌لند باشند؟!منبع:  موعودنوشته شده توسط :Phoenix
شنبه 3 دی 1390-19:48