تبلیغات
ALONE PHOENIX - طریقه ی فعال کردنEditدر نسخه ی 5، NOD32
تــنـــهـــا
بـلاگــــــآرشـیــومـوضـوعـات بلاگـــــآخـریـن پـستـهـاسایـر پـسـت هاسایـت های مفـیـد وکـاربـردینـویـسـنــده
نــظـــرسـنـجــیآمــار بلاگـــــAdmin Logo


برای آپدیت کردن نسخه 5 این نرم افزار بایستی پس از نصب نرم افزار، سیستم خود را رrestart کرده و در حالت Safe Mode در قسمت Run سیستم عبارت msconfing را تایپ نموده و بر روی دکمه Ok کلیک کنید، در پنجره باز شده سربرگ Tools را انتخاب نموده، Registry Editor را انتخاب کرده و بر روی دکمه Launch کلیک کنید، در پنجره باز شده بر روی HKEY_LOCAL_MACHINE دوبار کلیک کرده و از لیست باز شده بر روی SOFTWARE دوبار کلیک کنید و از لیستی که باز می شود به همین ترتیب مسیر ESET\ESET Security\CurrentVersion\Info را بپیمایید و از لیست باز شده در انتها، بر روی PackageFeatures کلیک کرده و مقدار آن را روی 1 بگذارید.

با این کار دکمه Edit فعال می شود و می توانید به روش گفته شده در بالا نسخه 5 نرم افزار را نیز به شیوه آفلاین، آپدیت نمایید.چگونهWindows XP را در حالتSafe mode اجرا كنیم؟


وضعیت: شما با مشكلی در ویندوزXP مواجه می شوید، می خواهید در حالتSafe mode آن را اجرا كنید.

راه حل: راههای مختلفی برای انجام این كار موجود است. روشی كه پیشنهاد می شود، بدین ترتیب است:

روش پیشنهادی

ویندوزXP شامل یوتیلتی پیكربندی سیستم است. اگر می توانید كامپیوتر را در وضعیت نرمال در محیط ویندوز روشن كنید، این راه، ساده ترین روش پیشنهادی برای روشن كردن كامپیوتر در محیطSafe mode خواهد بود.

طراحی یوتیلتی پیكربندی سیستم جهت روشن نمودن كامپیوتر در محیط modeSafe:
1. كلیه برنامه های باز شده را ببندید.
2.دكمهStart را كلیك و سپس گزینهRun را اجرا كنید. جعبه گفتگویRun ظاهر می شود.
3.در این جعبه، عبارتmsconfig را تایپ و دكمهok را كلیك كنید.
4.یوتیلتی پیكربندی سیستم همان گونه كه در شكل زیر نشان داده شده است، ظاهر می شود. گزینهSafe Boot را انتخاب و سپس گزینهok را كلیك نمایید.
5.سپس اعلانی مبنی بر روشن كردن مجدد كامپیوتر دریافت می دارید. دكمهRestart را كلیك كنید.
كامپیوتر پس از روشن شدن مجدد، در محیطSafe mode اجرا می شود. (ممكن است این عمل دقایقی به طول انجامد.)
توجه: هنگامی كه حل همه مشكلات در محیطSafe mode به اتمام رسید، این مراحل را دوباره اجرا كنید اما در گام چهارم، گزینهEnable Startup Menu را از حالت تایید خارج كنید.

توجه:اگر كامپیوتر شما بیش از یك سیستم عامل را اجرا می كند، باید ابتدا ویندوزXP را انتخاب كنید و سپس مراحل فوق را انجام دهید.
طبق طبیعتی كه محیطSafe mode در ویندوزXP دارد، نصب نرم افزار در این محیط، غیر ممكن است.


اما برای ورود به ویندوز7 با حلت Safemode:
شما باید قبل از صفحه ای که در حال لود ویندوز هستش یعنی قبل از بالا اومدن لوگوی ویندوز،F8 رو بزنی.بعد از این کار چند تا گزینه باز میشه که اگر روی Safemode بزنی بعد از انجام چند عمل ویندوز با حالت Safemode بالا میاد.نوشته شده توسط :Phoenix
شنبه 8 بهمن 1390-13:25