تبلیغات
ALONE PHOENIX - سوال‌های آی‌تی خود را از پرسشی بپرسید ؟
تــنـــهـــا
بـلاگــــــآرشـیــومـوضـوعـات بلاگـــــآخـریـن پـستـهـاسایـر پـسـت هاسایـت های مفـیـد وکـاربـردینـویـسـنــده
نــظـــرسـنـجــیآمــار بلاگـــــAdmin Logo


برای کاربران حوزه آی تی بسیار پیش آمده است که با مشکلات مختلف در رابطه با سخت افزار ، نرم افزار ، کامیپوتر ، اینترنت ، گوشی هایی که روز به روز هوشمند تر و پیچیده تر می شوند و وسائل مختلف روبه رو می شوند .

اولین چیزی که به ذهن می رسد تلاش برای حل مشکل از طریق تجربه های قبلی است .

اما چون اکثرا وسائل به زبان انگلیسی هستند و راهنمای کافی ندارند در این قسمت ممکن است با مشکل مواجهه شویم .

اما اگر نشد چه ؟

مشکل حل نمی شود . به سراغ اینترنت می رویم و شروع به جستجو می کنیم  . زبان غالب در بحث ها و فروم های تخصصی انگلیسی است و پر از اصطلاحات تخصصی . سردرگم می شویم و شاید نتوانیم مشکلمان را خودمان حل کنیم . در نهایت به فروشگاهی که وسیله را تهیه کردیم مراجعه می کنیم و با پرداخت وجهی قابل توجه بر مشکل فائق می آییم بدون اینکه چیزی به بار علمی و دانش ما اضافه شود و تنها طی شدن زمان و هزینه برایمان مانده است .

پیش خود فکر می کنیم چه خوب بود اگر جایی بود که مشاورانی همزبان داشت و می شد و خودمان می توانستیم مشکلمان را حل کنیم .

بر طبق این نیاز یک سرویس در اینترنت راه اندازی شد به نام پرسشی .

یک سایت با ارائه خدمات رایگان به زبان شیرین پارسی برای پرسیدن هر سوالی در زمینه آی تی و خواندن سوالات دیگران و افزایش دانشمان شاید روزی برایمان مفید بود و توانستیم مشکلمان را خودمان حل کنیم .

بعد از عضویت در سایت و تایید ایمیل کاربر می توان از تمامی امکاناتی که در سایت تعبیه شده است بهره برد . یک سوال جدید پرسید و آن را علامت گذاری کرد که اگر برای آن جوابی نوشته شد از طریق ایمیل کاربر گرامی را متوجه کند که ممکن است پاسخی دریافت کرده باشد .

تمامی سوالات دارای دسته بندی به صورت برچسب گذاری است که می توان از طریق آن سوالات مشابه را نیز پیدا و مطالعه کرد .

همچنین می توان در سایت بر اساس فعالیتی که کاربر انجام می گیرد امتیاز مثبت به صورت مدال دریافت کرد که درجه کاربر را مشخص می کند و طبق تصمیم مدیریت از افراد فعال دعوت به همکاری در اداره سایت خواهد شد .

همچینین لازم به ذکر است افراد و سایت های علاقمند می توانند برچسب دلخواه خود را خریداری کرده که برچسب فوق به سایت مورد نظر لینک داده خواهد شد و نقش موثری در تبلیغ آن خواهد داشت .

مدیریت سایت پرسشی

www.porseshi.com 
نوشته شده توسط :Phoenix
دوشنبه 29 اسفند 1390-22:14